sport

Plogging po tarnogórskim parku miejskim

14 września 2019, godz. 15.00
Tarnowskie Góry

W sobotę, 14 września w parku miejskim w Tarnowskich Górach odbędzie się plogging – czyli jogging połączony z sprzątaniem parku ze śmieci. Wydarzenie organizuje grupa TG Plogging. Zbiórka o godz. 15 pod restauracją Parkowa. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, trzeba zabrać worek i rękawiczki.

"Plogging to bieganie ekologiczne, polegające na zbieraniu napotkanych po drodze śmieci. Właśnie zobaczyłeś biegacza lub grupę biegaczy z workami wypełnionymi śmieciami? To nie wariaci, ale bohaterzy, łączący przyjemne z pożytecznym. Plogging zyskuje na popularności, a moda na ekologiczne życie jedynie przysparza mu coraz to więcej zwolenników" – piszą organizatorzy


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.