wiadomości

Policyjny piknik

14 czerwca 2019, godz. 10.00
Piekary Śląskie, ZSTZ, ul. Bytomska 81a

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich prowadzą działania profilaktyczne „Wszyscy jesteśmy równi – powiedz NIE rasizmowi”. Akcja ma na celu promowanie wzajemnej tolerancji, poszanowania godności ludzkiej bez względu na narodowość, wyznanie czy kolor skóry. Podsumowaniem projektu będzie piknik, który odbędzie się 14 czerwca.

W programie pikniku m.in. pokazy sprzętu policyjnego, spotkanie z  Michałem Suchanowskim, finalistą programu Hell’s Kitchen, który będzie jurorem konkursu kulinarnego polegającego na sporządzeniu potraw pochodzących z krajów, których przedstawiciele będą gośćmi wydarzenia: np. z Tunezji, Indii, Senegalu, Chile, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, występy wokalne i taneczne, pokazy pierwszej pomocy, mini turnieje sportowe, malowanie twarzy.

Organizatorzy akcji profilaktycznej są także w trakcie tworzenia filmu promującego tolerancję, którego premierowy pokaz będzie również 14 czerwca.

Piknik potrwa od godz. 10 o 13.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.