Polonez na tarnogórskim rynku

15 czerwca 2018, godz. 17.00

W piątek, 15 czerwca na tarnogórskim rynku będzie można zatańczyć poloneza. Zaproszeni do tańca mogą się czuć wszyscy tarnogórzanie.

Poloneza po tarnogórsku organizuje Tarnogórskie Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku. W ten sposób chce uczcić 100-lecie niepodległości Polski.

W czasie spotkania grupy młodzieży i dzieci oraz słuchacze uniwersytetu zaprezentują polskie tańce narodowe. Wydarzeniem będzie wspólny polonez tarnogórski, do którego organizatorzy pragną zaprosić znamienitych tarnogórzan. Wspólny taniec będzie parafrazą obrazu z polskiej epopei narodowej, która była dla wielu pokoleń pod zaborami źródłem polskości – a dla nas wyrazem budowania więzi międzypokoleniowych opartych na szacunku dla tradycji i poszanowaniu dziedzictwa małej i wielkiej ojczyzny.

Początek o godz. 17.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.