zdrowie

Promocja książki o autyzmie

16 marca 2018, godz. 16.30
Piekary Śląskie, MBP, ul. Kalwaryjska 62d

Promocja książki "A UTY Z Marszu rusza i do przodu się porusza" przygotowanej przez Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Dotkniętych Autyzmem w Piekarach Śląskich "Szklany Mur".

Książka opowiada historię autystycznego konika Utego. Uty rodzi się w rodzinie czempionów, laureatów wielu konkursów. Rodzeństwo konika też idzie w ślady rodziców, natomiast Uty jest zupełnie inny. Jego zachowanie przejawia typowe cechy autystyczne min.: nadwrażliwość słuchowa, strach przed nieznanym czy wybiórcze posiłki. Tekst został napisany przez rodziców podczas spotkań, a ilustracje do książki zostały wykonane na podstawie prac dzieci wykonanych podczas zajęć plastycznych.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.