kultura i rozrywka

Pszczoły - prelekcja i film

18 maja 2018, godz. 10.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

W Miejskim Kinie Olbrzym młodzi widzowie będą mogli dowiedzieć się m.in. jakie znaczenie ma pszczoła dla człowieka oraz środowiska? Jakie pszczoły zamieszkują ul? Co produkują? Te oraz kilka innych ciekawostek przedstawi mistrz pszczelarski Benedykt Gołombek, który zapowiedział również, że przyniesie i zaprezentuje specjalne ubiory i akcesoria pszczelarskie.

A zaraz po prelekcji kino zaprasza wszystkie dzieci na hit filmowy ostatnich tygodni - animację "PSZCZÓŁKA MAJA. MIODOWE IGRZYSKA" o szalonych i zabawnych perypetiach najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka.

Bilety na prelekcję i seans filmowy: 13/16 zł.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.