kultura i rozrywka

Rodzinne piernikowanie

13 grudnia 2019, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

TCK zaprasza rodziny na świąteczne warsztaty zdobienia pierników. Uczestnicy poznają historię piernika, piernikarstwa i snycerstwa. Będzie można samodzielnie udekorować pierniki. Do dyspozycji będą zestawy kolorowych lukrów, posypki itp.

Uczestnicy zabiorą własnoręcznie ozdobione pierniki w specjalnych pudełkach, ale będzie tez możliwość zakupu specjalnie na tę okazję udekorowanych pierników, przygotowanych przez Małgorzatę Mrozowską-Pałgan - Fanaberia Piernikowa Pracownia.

Liczba miejsc ograniczona.

Bilety: 15 zł.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.