kultura i rozrywka

Siła kobiet

16 września 2017, godz. 16.00
Tarnowskie Góry, MBP, ul. Zamkowa 5

Opowieści pełne inspiracji dla entuzjastów, którym chwilowo brakuje entuzjazmu – to podtytuł spotkania z dwoma pełnymi pasji kobietami.

- Zależy nam na zmotywowaniu, zainspirowaniu głównie kobiet. Nie będzie to typowe spotkanie, na którym ktoś dzieli się doświadczeniami ze słuchaczkami. Planujemy artystyczną prezentację historii dwóch wspaniałych kobiet, połączenie spektaklu teatralnego z performance i otwartą rozmową – tłumaczy Barbara Kwas, która razem z Barbarą Ochojską-Kubik są inicjatorkami realizacji projektu „Siła kobiet”.

Gośćmi biblioteki będą aktorka Kasia Boroń i dyrektor przedszkola Natalia Heiduk. - To dwie dwie fascynujące kobiety. Opowiedzą o tym, co wywróciło ich życie do góry nogami – zauważa Barbara Kwas.

Kasia Boroń powie o tym, jak teatr stawia człowieka na nogi. Teraz jest aktorką, a kiedyś nie miała odwagi odezwać się słowem przed ludźmi. Natalia Heiduk zajmie się tematem „Biznesplan? Nie o to w tym wszystkim chodzi”. Zwróci uwagę, że w każdym z nas są sprzeczności, że można się jednocześnie bać i śmiało kroczyć naprzód, być zmęczoną i pełną energii. I spróbuje przekonać, że chcieć to móc.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.