sport

Silesia Basket Cup

15 czerwca 2019, godz. 09.00
Orzech

Trwa nabór do XIII edycji turnieju koszykówki Silesia Basket Cup. Zawody odbędą się w sobotę, 15 czerwca w Orzechu. Są wydarzeniem towarzyszącym tegorocznym Dniom Gminy Świerklaniec.

Turniej odbywa się dwa razy w roku – w Orzechu i w Ożarowicach, a puchar dla zwycięzców jest przechodni. W XII edycji trafił do debiutantów czyli Batory Warriors Chorzów. Zainteresowanie turniejem jest coraz większe, więc warto zapisać się jak najszybciej. Zgłaszać można się przez facebookowy profil, podając nazwę zespołu, dane kapitana oraz osoby, z którą można się kontaktować (numer telefonu). Można też zapisywać się telefonując do Artura Banasia (tel. 790-433-725).


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.