wiadomości

Spotkanie autorskie z Katarzyną Baron i Marią Czubałą

09 listopada 2019, godz. 18.00
Tarnowskie Góry

W sobotę, 9 listopada w Bibliotece Miejskiej w Tarnowskich Górach odbędzie się spotkanie z Katarzyną Baron i Marią Czubałą, autorkami publikacji "Ćwiczenia psychofizyczne dla pacjentów onkologicznych inspirowane systemem hatha jogi".

Maria Czubała, która jest dyplomowaną nauczycielką hatha jogi, od 15 lat prowadzi zajęcia dla osób po nowotworach i urazach narządów ruchu. Z kolei tarnogórzanka Katarzyna Baron, również nauczycielka jogi, stara się ją promować jako praktyczne narzędzie, które wspiera człowieka w codziennym życiu. Od kilku lat organizuje otwarte dla wszystkich wydarzenia związane z Dniem Jogi.

Ich publikacja jest adresowana do wszystkich, którzy z różnych powodów są zainteresowani tematem ćwiczeń psycho-fizycznych w chorobie onkologicznej: terapeutów, nauczycieli jogi, pacjentów. Ćwiczenia zaproponowane przez autorki bazują na łączeniu ruchu i oddechu. Więcej o publikacji opowiedzą na spotkaniu. Początek o godz. 18, wstęp wolny.

Dzień później odbędą się warsztaty, które poprowadzi Maria Czubała. Więcej na ten temat tutaj 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.