wiadomości

Szkolenie ABC przedsiębiorcy

18 marca 2019, godz. 09.00
Piekary Śląskie, PUP, ul. ks. J. Popiełuszki 14

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich i Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zapraszają na bezpłatne szkolenie „ABC podejmowania działalności gospodarczej”.

Szkolenie zaplanowano na 18 marca, w godz. 9-13 w sali szkoleniowej piekarskiego PUP przy ul. ks. J. Popiełuszki 14. Będzie na nim mowa o procedurach administracyjnych związanych z rejestrowaniem działalności gospodarczej, możliwościach jej finansowania, opodatkowaniu, kosztach ubezpieczeń społecznych. W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, nie tylko bezrobotni.

Zapisy do 15 marca - osobiście w Centrum Aktywizacji Zawodowej PUP, mailowo: sarmatys@puppiekary.pl, telefonicznie: 530-242-960.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.