sport

V Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy po Zielonej w Kaletach

09 lutego 2020, godz. 11.00
Kalety

W niedzielę, 9 lutego odbędzie się V Gliwicki Walentynkowy Psi Spacer Wielorasowy. Organizuje go Agnieszka Kosak, autorka bloga o podróżach z psem. Zapisy ruszają 1 lutego i potrwają do 7 lutego. Jest limit miejsc, warto więc się pośpieszyć. Trasa spaceru będzie biegła przez Zieloną w Kaletach.

W poprzednich latach spacery z psami organizowane przez Agnieszkę Kosak odbywały się m.in. nad zalewem Nakło-Chechło i w świerklanieckim parku. – Trasa będzie prowadziła przez najpiękniejsze zakątki Zielonej. Uczestnicy pokonają około 12 km. Razem z ukochanymi psami przemierzą piaszczyste tereny, leśne dukty i asfaltowe ścieżki. To spacer dla psów dorosłych, które ukończyły 12 miesiąc życia, zdrowych, z aktualnymi szczepieniami, a przede wszystkim aktywnych i z dobrą kondycją – podkreśla. Wydarzenie promuje aktywne wypady z psem i wspólne spędzania czasu z czworonogiem na świeżym powietrzu. Agnieszka Kosak o swoich dalszych i bliższych wypadach z Tiją pisze na blogu nawypadzpsem.pl.

Udział w spacerze jest bezpłatny, ale każdy kto się zarejestruje, powinien przynieść ze sobą dary na rzecz bezdomnych zwierząt. Mogą to być ręczniki papierowe, proszki do prania czy puszki z mokrą karmą Rocco. Dary trafią do azylu dla zwierząt "Cichy Kąt" w Tarnowskich Górach. – Dzięki temu będzie można nie tylko spędzić niedzielę z ukochanymi czworonogami, ale przy okazji pomóc tym psom, które jeszcze nie mają kochających domów – podkreśla Agnieszka Kosak.

Osoby zainteresowane udziałem w spacerze powinny wysłać e-maila na adres: nawypadzpsem@gmail.com, a w treści podać imię i nazwisko, imię, rasę i wiek psa oraz liczbę osób towarzyszących. Spacer rozpocznie się o godz. 11 przy ul. Stawowej, nieopodal wiatraka. Rejestracja i zbiórka darów ruszy o godz. 10.15. Wspólne zdjęcie pamiątkowe planowane jest na godz. 11.30, a zakończenie spaceru – na godz.12.30. Dodatkowe informacje udzielane są mailowo pod adresem: kontakt@nawypadzpsem.pl lub nawypadzpsem@gmail.com

(aj)


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.