wiadomości

Warsztaty dla rodzin

16 września 2017, godz. 10.00
Piekary Śląskie, AZS, ul. Gimnazjalna 24

Pierwsze bezpłatne warsztaty dla rodzin z małymi dziećmi. Można się jeszcze na nie zapisywać.

Warsztaty organizuje Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio w ramach programu „Nasz czas - nasz skarb”. Są przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku do 3 lat. Będzie mowa m.in. o kreatywnych formach spędzania czasu, wychowywaniu dzieci i rozwijaniu ich potencjału, ale też o tym, jak zadbać o relacje między rodzicami.

Warsztaty będą 16 września oraz 7 i 28 października w Akademickim Zespole Szkół przy ul. Gimnazjalnej 24 w Piekarach Śl. Zapisy przez stronę internetową www.familiaris.org.pl, zakładka zapisy on-line.

Godzina rozpoczęcia warsztatów w trakcie ustalania.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.