kultura i rozrywka

Warsztaty dla wnuków i świętowanie z dziadkami

17 stycznia 2020, godz. 17.00
Piekary Śląskie, MBP, ul. Kalwaryjska 62d

Miejska Biblioteka Publiczna w Piekarach Śląskich zaprasza wnuki na warsztaty, a potem na wspólną zabawę z babciami i dziadkami.

17 stycznia o godz. 17 będą się warsztaty, na których dzieci w wieku od 4 do 6 lat będą samodzielnie wykonywały upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wręczą je 24 stycznia, podczas wspólnego świętowania. Tego dnia zaplanowano m.in. kalambury oraz grę, która sprawdzi wiedzę babć i dziadków o swoich wnukach. Dla uczestników będą drobne upominki. Start o godz. 17.

Na warsztaty i spotkanie trzeba się wcześniej zapisać, w oddziale dla dzieci - osobiście w budynku przy na ul. Kalwarysjkiej 62d, telefonicznie – 32-767-59-75, mailowo – dzieci@biblioteka.piekary.pl.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.