kultura i rozrywka

Warsztaty: mozaika

11 października 2018, godz. 18.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

Mozaika to efektowna dekoracja w postaci ornamentu lub obrazu. Technika ta znana była już w starożytności, a najstarsze realizacje pochodzą sprzed pięciu tysięcy lat. Mozaikę wykonuje się z drobnych, kolorowych i o różnym kształcie kamyczków, kawałków szkła lub ceramiki.

W ramach spotkania powstaną mozaiki szklane. Poznamy kolejne etapy powstawania tego szczególnego obrazu, zapoznamy się z nowymi materiałami twórczej pracy, a przede wszystkim stworzymy dzieło, które pięknie ozdobi nasze domy.

Prowadzenie: Iza Kot

Bilety: 30 zł.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.