kultura i rozrywka

Warsztaty rękodzieła: foamiran

15 marca 2019, godz. 18.00
Strzybnica, TCK, ul. Kościelna 36

Warsztaty rękodzieła: Wiosenne kwiaty – foamiran.

Foamiran to niezwykle delikatna pianka grubości ok. 1 mm. Jego zaletą jest niezwykła plastyczność, dzięki czemu z łatwością możemy zmieniać jego kształt i formę. Podgrzanie pianki nie tylko pozwoli nam ją formować, ale też sprawi, że zachowa swój nowy kształt.

W trakcie warsztatów prowadzonych przez Angelikę Krzus, absolwentkę ASP w Katowicach uczestnicy zapoznają się z materiałem tworząc niezwykle realistyczne kwiaty i elementy roślinne. Nauczą się go formować, barwić i wykonają swoje pierwsze kwiaty (materiały w cenie).

Bilety: 15 zł.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.