kultura i rozrywka

Warsztaty teatralne

14 października 2018, godz. 11.00
Tarnowskie Góry, TCK, ul. Sobieskiego 7

14 października, godz. 11 i 12 – zajęcia dla dzieci (2-3 lata i 4-5 lat) „Teatralne harcowanie”, prowadzenie: Michał Bałaga, 20 zł.

Comiesięczne spotkania, podczas których dzieci, wraz z rodzicami będą mogły postawić pierwsze kroki w aktorskim świecie. Poprzez wspólną zabawę, tworzenie rekwizytów i kostiumów, wcielanie się w różnorakie role, śpiewanie piosenek najmłodsi poznają, czym jest teatr oraz zdobędą wiele nowych umiejętności.

Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzący: Michał Bałaga.
Ukończył wydział aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od 2009 roku pracuje jako aktor w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu. Od wielu lat prowadzi warsztaty aktorskie, teatralne i filmowe oraz imprezy integracyjne dla dzieci i młodzieży. - Na pierwszych zajęciach będziemy się poznawać i budować wyjątkowy klimat w grupie. Moim szczęściem będzie uśmiech na twarzy dzieci i rodziców. Sam jestem ojcem 4-letniej Marysi i wiem, ile radości daje wspólne uczestniczenie w tego typu zajęciach. Dlatego moim zadaniem jest by najmłodsi poczuli się bezpiecznie i mieli okazję przeżyć niezapomniane chwilę ze swoim rodzicem lub opiekunem. Serdecznie zapraszam, już nie mogę doczekać się pierwszego spotkania - mówi Bałaga.

Pierwsze zajęcia odbędą się 14 października (niedziela):
- o godz. 11.00 (dzieci w wieku 2-3 lata),
- o godz. 12.00 (dzieci w wieku 4-5 lat).

Cena biletu na zajęcia: 20 zł (bilet upoważnia do wejścia jednego dziecka wraz opiekunem).

Kontakt pod numerem telefonu: 32 285 27 34 (wew. 21). Informacji udziela instruktor ds. artystycznych Barbara Kompała.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.