Wyścigi z wózkiem

23 kwietnia 2017, godz. 11.00
Świerklaniec

W niedzielę, 23 kwietnia w parku w Świerklańcu odbędą się wyjątkowe zmagania: Wyścigi Wózków BuggyGym w chodzie. Tego dnia podobne imprezy będą organizowane w 14 innych miastach w Polsce. Wyścigi będą polegały na szybkim marszu, a uczestnicy będą mieli do pokonania odległość ok. stu kroków. Niedozwolony jest bieg z wózkiem. Przewidziano różne kategorie: dla mam z wózkami, ojców oraz rodzin (dwie osoby trzymają wózek np. dziadkowie). W programie nie zabraknie atrakcji dla dzieci np. malowania twarzy, porad dla rodziców i niespodzianek.

– Celem wydarzenia jest zachęcenie oraz aktywizowanie rodziców wraz z dziećmi do ruchu. Chcemy pokazać, że dziecko nie jest przeszkodą w prowadzeniu aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu – podkreśla Monika Waligóra- Wylężek, która wspólnie z Joanną Rauch czuwa nad organizacją. Rejestracja rozpocznie się o godz. 11, a wyścigi o godz. 11.30. Zakończenie planowane jest na godz. 14. Udział jest bezpłatny, ale trzeba zapisać się do 18 kwietnia na stronie internetowej www.wyscigiwozkow.pl.


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.