Wystawa Mania Podróżowania (do 24.06)

10 czerwca 2018, godz. 17.00
Pałac w Rybnej, Tarnowskie Góry

10 czerwca o godz. 17 w Pałacu w Rybnej odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej "Mania podróżowania". Będzie można zobaczyć na niej zdjęcia osób, które w ramach cyklu o tym samym tytule opowiadały o swoich podróżach.

Cykl spotkań "Mania podróżowania" organizowanych w klubie Kosmata w Tarnowskich Górach ma już dwa lata. – Powstał z miłości do świata, przygody oraz aktywnego spędzania wolnego czasu, ale również z fascynacji małą, lokalną ojczyzną. To inicjatywa oddolna dostępna dla wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór oraz dalszych i bliższych okolic. Podczas comiesięcznych prezentacji można posłuchać relacji podróżników oraz wymienić się doświadczeniami i sposobami organizowania wojaży. Słuchacze mogą poznać świat prawie nie ruszając się z miejsca – opowiada o cyklu jego pomysłodawczyni Ewa Kostrzewa.

Na wystawie w Rybnej będzie okazja zobaczyć zdjęcia 13 osób, które w Kosmatej opowiadały o swoich podróżach.W sumie zostanie pokazanych 65 fotografii. Będzie co oglądać, bo bohaterowie spotkań byli m.in. w Ameryce Południowej, Japonii, Tajlandii, Nowej Zelandii. Wystawa potrwa do 24 czerwca. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.