kultura i rozrywka

Wystawa ptaków w Tworogu (9-10.11)

09 listopada 2019, godz. 10.00
Tworóg

W najbliższy weekend w Tworogu odbędzie się wystawa ptaków egzotycznych. Ptasie piękności będzie można podziwiać w Szkole Podstawowej w Tworogu w sobotę i w niedzielę.

Wystawa jest połączona z mistrzostwami tarnogórskiego oddziału Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych. W programie także szereg dodatkowych atrakcji: warsztaty ekologiczne "Pomóż ptakom przetrwać zimę", obserwacje ptaków na ścieżce ekologicznej oraz stoiska z karmą i suplementami dla ptaków. Będzie też okazja zasięgnięcia porad u wystawców. Wystawa będzie czynna 9 listopada między godz. 10 a 18 i 10 listopada między godz. 10 a 15. 


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.