Zagrają dla Mikołaja

01 lutego 2020, godz. 18.15
Koszęcin

W sobotę, 1 lutego w domu kultury w Koszęcinie odbędzie się charytatywny spektakl amatorskiej grupy teatralnej "ALeTeatr". Będzie dedykowany wsparciu leczenia Mikołaja Smola ze Strzebinia. Początek o godz. 18.15.

Spektakl "Gość oczekiwany" będzie wystawiany przez "ALe Teatr" po raz trzeci. Wstęp na przedstawienie jest bezpłatny, ale tuż po zakończeniu aktorzy w foyer będą kwestowali z puszkami, gdzie będzie można przekazać datki na leczenie Mikołaja. Przypomnijmy, że chłopiec cierpi na złośliwy nowotwór oka - siatkówczaka i pieniądze potrzebne są na kosztowne leczenie w Stanach Zjednoczonych. W planach są też występy w Woźnikach (2 lutego o godz. 18 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury) i w Kaletach.

(aj)


kultura
„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.