Zamknij

Starostwo częściowo przywraca bezpośrednią obsługę stron

07:26, 01.06.2020 | e
Skomentuj Fot. Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach
REKLAMA

Od dzisiaj, 1 czerwca, Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach przywraca częściowo bezpośrednią obsługę stron. Jak informuje urząd, ponownie uruchomiony został system umawiania wizyt w sprawie rejestracji pojazdów, poprzez stronę internetową starostwa.

Do starostwa nadal zapraszane będą tylko osoby wcześniej umówione na konkretną godzinę i zachowujące sanitarne środki bezpieczeństwa. W celu umówienia się należy zadzwonić do interesującego nas wydziału lub napisać e-maila. Po uzgodnieniu terminu wizyty mieszkańcy będą obsługiwani w holu starostwa w budynku przy ul. Karłuszowiec 5 i przy ul. Mickiewicza 41 oraz w biurze Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności przy ul. Sienkiewicza 16.

W celu załatwienia sprawy w Wydziale Komunikacji można skorzystać z internetowego systemu kolejkowego. Osoby umówione przez system kolejkowy muszą posiadać przy sobie potwierdzenie rezerwacji (wydrukowane albo do pokazania w telefonie komórkowym). Potwierdzenie rezerwacji należy pokazać pracownikowi urzędu.

Nadal istnieje możliwość złożenia wniosków poprzez urnę, znajdującą się przed wejściem głównym do starostwa. Ważne jest jednak, aby osoby składające dokumenty w urnie podawały numer kontaktowy.

Zasady obsługi i numery telefonów do wydziałów starostwa można znaleźć na stronie starostwa TUTAJ

(e)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz