Zamknij
REKLAMA

Przyszli czeladnicy będą uczyć się zawodu w Tarnowskich Górach

17:33, 25.07.2021 | aj
Skomentuj W Tarnowskich Górach szkoły średnie uruchomią klasy wielozawodowe. Fot. Archiwum starostowa
REKLAMA

W trzech szkołach średnich w Tarnowskich Górach od września młodzież będzie uczyć się w klasach zawodowych i wielozawodowych. W sumie cenne doświadczenie zawodowe zdobędzie 139 przyszłych czeladników. 

W Zespole Szkół Budowlano-Architektonicznych otwarto klasę wielozawodową, w której młodzież będzie się kształciła w zawodach: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, stolarz, monter sieci i instalacji sanitarnych, murarz-tynkarz, dekarz, betoniarz, monter konstrukcji budowlanych oraz tapicer i cieśla.

W Wieloprofilowym Zespole Szkół w Tarnowskich Górach utworzono klasy: mechanik pojazdów samochodowych oraz fryzjer. Powstanie jedna klasa wielozawodowa, w której uczniowie będą się kształcić w zawodach: blacharz samochodowy, elektromechanik samochodowy, elektryk, lakiernik samochodowy, kierowca mechanik, elektronik, elektromechanik, mechanik -monter maszyn i urządzeń oraz operator obrabiarek skrawających.

W Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich także powstała klasa wielozawodowa. Tutaj uczniowie będą zdobywali umiejętności zawodowe jako: kucharz, cukiernik, piekarz, przetwórca mięsa, kelner, magazynier logistyk, sprzedawca i pracownik obsługi hotelowej.

[ZT]32026[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Monika.Monika.

1 0

Cześć mam na imię Monika , jestem bardzo nieśmiała i trochę mi *%#)!& ,że piszę takie ogłoszenie ale postanowiłam ,że może w taki sposób znajdę faceta który mnie zaspokoi. Jestem totalną amatorką ale chciałabym sie z kimś zabawiać ,chciałabym wziąść facetowi do ust.. zobaczyć jak to jest.. chciałabym żeby facet mnie słodko pieścił. Jeżeli jesteś zainteresowany ? proszę, odwiedź mój profil a napewno się dogadamy. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/profil_monika69 21:38, 25.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%