Zamknij
REKLAMA

Wybieramy najfajniejsze psy i koty. Rusza plebiscyt Superzwierzaki w obiektywie

06:00, 28.09.2021 | T.S

Zapraszamy czytelników i internautów do naszej kolejnej zabawy. Wybieramy najsympatyczniejsze psy i koty. Przesyłajcie do redakcji fotografie swoich pupili. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody.

Zdjęcia zwierzaków będziemy publikować w galerii na naszej stronie gwarek.com.pl, w mediach społecznościowych a także - niektóre - na łamach tygodnika "Gwarek". Najfajniejsze zwierzęta zostaną wyłonione przez czytelników w drodze głosowania. Głosowanie będzie się odbywać za pomocą płatnych SMS-ów (koszt wyłania jednego to 1,23 zł).

Co zrobić, by wziąć udział w zabawie? Wystarczy wykonać fotkę zwierzaka i przesłać ją na adres [email protected], dołączając następujące informacje: imię pupila oraz imię, nazwisko i telefon kontaktowy do właściciela. Zdjęcie można też przynieść do naszej redakcji.

 Zgłoszenia przyjmowane są od wtorku, 28 września do 12 października. Głosowanie rozpocznie się 15 października i potrwa do 23 października.

 Na zwycięzców czekają bony na zakupy w sklepie z akcesoriami dla psów i kotów HUNTER mieszczącym się przy ul. Janasa 31 w Tarnowskich Górach, który jest głównym sponsorem plebiscytu. Wartość bonów: 500 zł - za zajęcie pierwszego miejsca, 300 zł za miejsce drugie i 150 zł za miejsce trzecie.

Niezależnie od wyników głosowania redakcja Gwarka przyzna dwie nagrody pozaregulaminowe ufundowane przez partnerów plebiscytu. 

Pierwszą z nich będzie indywidualne, dwugodzinne spotkanie szkoleniowe, którego celem będzie rozwój psa w wybranym kierunku, ufundowane przez Ośrodek Szkoleniowy PSIKUrS w Laryszowie. Spotkanie można wymienić na konsultację behawioralną, wskazaną w przypadku ewentualnych problemów, z jakimi boryka się zwierzak. Spotkanie lub konsultacja odbędą się w siedzibie ośrodka, nie później niż do końca stycznia 2022 roku.

Druga nagroda to konsultacja z kocim behawiorystą, która odbędzie się w domu laureata konkursu. Spotkanie ze specjalistą z Kociej Strefy, działającej pod szyldem firmy Psi Start z Tarnowskich Gór, potrwa maksymalnie do dwóch godzin. Będzie okazją do zrozumienia i nauki prawidłowej interpretacji zachowania zwierzaka, jak również uzyskania porady w kwestii stworzenia środowiska odpowiadającego potrzebom pupila oraz rozmowy o ewentualnych problemach. Nagrodę można zrealizować do końca stycznia 2022 roku.

Regulamin plebiscytu

[FOTORELACJA]26603[/FOTORELACJA]

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%