Zamknij
REKLAMA

Tędy nie przejedziecie, tam nie zaparkujecie. Zmiany na Wszystkich Świętych

07:00, 27.10.2021 | WOW
Skomentuj Tarnowskie Góry. Zmiany w ruchu samochodów na Wszystkich Świętych. Fot. Policja Tarnowskie Góry
REKLAMA

W związku z dniem Wszystkich Świętych zmieniona zostanie organizacja w ruchu drogowym w okolicach cmentarzy na terenie powiatu tarnogórskiego.

Tarnogórscy policjanci, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem użytkowników dróg podczas akcji „Znicz 2021".

– Apelujemy o rozwagę i ostrożność oraz przypominamy, aby zwracać uwagę na znaki drogowe i polecenia funkcjonariuszy – mówi rzecznik tarnogórskiej policji podkom. Damian Ciecierski.

Od piątku, w niektórych miejscach, w rejonie cmentarzy zostaną wprowadzone czasowe zmiany organizacji ruchu.

W Radzionkowie od 30 października do 1 listopada, ulice Orzechowska i Jaśminowa częściowo zostaną wyłączone z ruchu samochodów. Odbywał się tam będzie tylko ruch pieszych.

W Tarnowskich Górach  od 29 października do 3 listopada przy ul. Gliwickiej od skrzyżowania z ul. Łomnickiego do ronda przy ul. Wyszyńskiego zostanie umieszczony dodatkowo znak „zakaz zatrzymywania się".

W Tarnowskich Górach  od 29 października do dnia 3 listopada, przy ul. Wyszyńskiego na odcinku od ulicy Krótkiej do skrzyżowania z Obwodnicą, zostanie umieszczony znak „zakaz zatrzymywania się".

W Kaletach od 30 października do 2 listopada zostanie wprowadzona zmiana w organizacji ruchu na ul. Pokoju z ruchu dwukierunkowego na ruch jednokierunkowy od ul. ks. Rogowskiego. Ruch samochodów na ul. Pokoju będzie odbywał się od ul. ks. Rogowskiego z wyjazdem na ul. Sobieskiego.

W Nakle Śląskim przy ulicach Lipowej i Cmentarnej w dniach od 30 października do 2 listopada wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.

– W zależności od potrzeb i natężenia ruchu, przy innych cmentarzach w powiecie tarnogórskim, ruchem mogą kierować policjanci, dlatego też apelujemy do kierowców o rozwagę i podporządkowanie się poleceniom wydawanym przez mundurowych – dodaje podkom. Ciecierski.

[ZT]33180[/ZT]

 

(WOW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KrisKris

1 0

Ja bym poprosił o patrole przy cmentarzu na Józefa wczoraj tam chciałem przejść po pasach kierowca z jednej strony się zatrzymał a z drugiej strony auto za autem przejeżdżało nie ustąpiwszy przejścia. Prosiłbym niech staną na wysokości kwiaciarni a zarobek sam podjedzie do nich. 12:42, 27.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CyrkCyrk

4 0

Znów, raz do roku, tabuny będą publicznie ściemniać, że pamiętają o przodkach... 19:09, 27.10.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%