Zamknij

Aktywni dla bohaterów. Akcja dla szpitala w Tarnowskich Górach

09:01, 30.04.2020 | aj
Skomentuj Na rywalizację z innymi biegaczami trzeba będzie poczekać. Ale już w połowie maja aktywność fizyczną można połączyć z pomocą dla tarnogórskiego szpitala Fot. Archiwum Gwarka
REKLAMA

W połowie maja po raz kolejny w parku Miejskim miał odbyć się Bieg Tarnogórski. Z powodu epidemii koronawirusa impreza została przeniesiona na 12 września. Ale organizatorzy zachęcają do udziału w charytatywnej akcji "Aktywni dla bohaterów", której celem jest wsparcie Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach. 

– Zamiast biegu, którego w dotychczasowej formie nie da się zorganizować, zdecydowaliśmy się na charytatywne wydarzenie. Odbędzie się od 15 do 17 maja. Każdy uczestnik indywidualnie, w dowolnym miejscu i czasie podejmie aktywność fizyczną. Może być to bieg, marsz z kijami, jazda na rolkach, rowerze, ćwiczenia fitness, pływanie kajakiem, skakanie na skakance. Nie jest ważny dystans, czas czy wiek uczestników. Można ćwiczyć z rodziną – mówią organizatorzy Beata Kozdra i Janusz Środa. 

 Warunkiem udziału w akcji jest dowolna wpłata na konto Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach (nr konta to 79 1050 1230 1000 0023 4649 7437). W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko oraz napisać: darowizna finansowa na rzecz walki z koronawirusem "Aktywni dla bohaterów". Należy też wysłać zgłoszenie na adres e-mailowy: [email protected] z określeniem formy aktywności.

Każdy, kto wpłaci darowiznę na rzecz szpitala i po ukończeniu zadanego sobie wyzwania wyśle na wspominany adres mailowy swoje imię, nazwisko, rodzaj aktywności, przebyty dystans i uzyskany czas, dostanie drogą mailową imienny dyplom z podziękowaniami.

 – Nie poddawajmy się leniwej, domowej kwarantannie i pokażmy, że z naszą pasją potrafimy pomagać – ratownicy, lekarze, pielęgniarki oraz wszyscy pracownicy szpitala potrzebują naszego wsparcia – apelują organizatorzy. 

(aj )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz