Zamknij

Amatorska Liga Siatkówki Ciderplas rozstrzygnięta bez zwycięzców

15:00, 09.05.2020 | aj
Skomentuj Jubileuszowa edycja Ciderplas będzie historyczna - po raz pierwszy zakończy się bez wyłaniania zwycięzców Fot. MOSiR Radzionków
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie po konsultacjach z kapitanami drużyn zadecydował o zakończeniu rozgrywek Amatorskiej Ligi Siatkówki Ciderplas. Zwycięzcy nie będą wyłonieni ani w lidze damskiej, ani męskiej. 

Decyzja jest związana z sytuacją epidemiologiczną w kraju, podjęto ją na podstawie rekomendacji Ministerstwa Sportu i po postanowieniach władz lokalnych. Rozgrywki w ramach jubileuszowej, dziesiątej edycji przerwano w marcu, po zaledwie pięciu kolejkach.

– Długo zwlekaliśmy, mimo że w ligach zawodowych już dawno zapadła decyzja o zakończeniu rozgrywek. Liczyliśmy, że może się uda, ale zostało za mało czasu na dokończenie ligi. W czerwcu zespoły amatorskie zaczynają grać w siatkówkę plażową – mówi dyrektor MOSiR-u Grzegorz Zadęcki.

Nie udało się także przeprowadzić lub zakończyć nowych imprez radzionkowskiego ośrodka: Gminnych Zawodów Sportowych i Turnieju Wielu Dziedzin. Czekają na lepsze czasy. 

(aj )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz