Zamknij

Kierunek zdrowie z Klaudią Sobczyk na antenie TVS

21:48, 07.06.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum prywatne
REKLAMA

Na antenie telewizji TVS można oglądać program "Kierunek zdrowie". Swój czas antenowy ma tam również Klaudia Sobczyk, świetnie znana miłośnikom fitnessu i aktywności fizycznej w Tarnowskich Górach. 

 – Z telewizją TVS miałam okazję współpracować wcześniej przy różnych programacah, zabierałam też głos jako ekspert. Teraz mam własny kilkuminutowy blok w programie "Kierunek zdrowie". Od kilku tygodni kolejne odcinki poświęcone są pandemii – mówi Klaudia Sobczyk, instruktorka fitness i właścicielka sieci klubów. 

W programie o różnych aspektach epidemii i jej wpływu na nasze życie mówią lekarze, psychologowie. Klaudia Sobczyk skupia się na uprawianiu sportu, aktywności fizycznej i zdrowej sylwetce. Na antenie TVS radziła, jak trenować on-line, jak bezpiecznie ćwiczyć w domu, ostatnio opowiadała o aktywności fizycznej panów i tym, jak ćwiczenia poprawiają nam humor. 

Trzy odcinki już wyemitowano, można obejrzeć je w sieci, są też powtarzane na antenie TVS. Trzy kolejne czekają na emisję. "Kierunek zdrowie" można oglądać w piątki o godz. 16.45. 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz