Zamknij

Biegowo w Radzionkowie - test Coopera i bieg z uśmiechem

11:03, 24.09.2020 | aj
Skomentuj fot. Archiwum
REKLAMA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie zaprasza na dwa wydarzenia związane z bieganiem, które odbędą się na przełomie września i października. 

W środę, 30 września na bieżni znajdującej się na plantach w Radzionkowie-Rojcy odbędzie się Wielki Test Coopera. Polega na przemierzeniu (w dowolny sposób: biegnąc, idąc) jak największego dystansu w ciągu 12 minut. Kondycję fizyczną, w zależności od wieku i płci określa się na podstawie pokonanej odległości.MOSiR zaprasza wszystkich chętnych do udziału w próbie. Początek o godz. 16, koniec o 19. Każdy uczestnik, który weźmie udział w teście Coopera otrzyma wyjątkowy gadżet.

Dodatkowo MOSiR umożliwia przeprowadzenie testu nauczycielom wychowania fizycznego do 30 września (włącznie) na zajęciach lekcyjnych. Uczniowie, których wyniki otrzyma organizator zostaną zakwalifikowani do kategorii ogólnej i będą walczyć o cenne nagrody.

W piątek, 2 października MOSiR i Stowarzyszenie Cidry Lotajom zachęcają wszystkich do udziału w wirtualnym biegu z uśmiechem. Zawodnicy z najlepszymi czasami otrzymają cenne nagrody. Zapisy trwają do 27 września, wpisowe – 20 zł. Każdy uczestnik będzie miał do pokonania 5 km trasę, którą wyznaczy sobie indywidualnie. 

Biegacz potwierdza wzięcie udziału na podstawie zrzutu z ekranu z dowolnej aplikacji rejestrującej aktywność. Zrzut musi zawierać informacje takie jak: trasa, pokonany dystans, czas, data i godzina.

Uczestnik zobowiązany jest do biegu z numerem startowym odebranym w siedzibie MOSiR lub wydrukowanym osobiście – kontakt e-mailowy: [email protected] Pakiety będzie można odbierać między 29 września a 1 października w godzinach od 10 do 22 na portierni hali sportowej przy ul. Knosały 16 w Radzionkowie.

Więcej informacji tutaj

[ZT]27975[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz