Zamknij
REKLAMABieganie - zobacz ceny

Bulodromy w Miasteczku Śląskim otwarte. Sprawdziły się podczas turnieju

13:55, 25.03.2021 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum stowarzyszenia
REKLAMA

Miasteczko Śląskie doczekało się boisk do gry w petankę. Otwarcie bulodromów połączono z turniejem o puchar burmistrza. Zmagania wygrała drużyna z Ziemięcic. 

Uroczyste otwarcie bulodromów, które znajdują się przy Centrum Sportu i Rekreacji, odbyło się w sobotę, 13 marca. Boiska zostały sfinansowane i wykonane przez firmę Piach-Bud ze wsparciem sponsorów, w ramach projektu Aktywne Miasteczko Śląskie. Realizuje go Stowarzyszenie na rzecz Dzieci z Zespołem Aspergera "Auxilium". 

 Na boiskach odbył się turniej petanki o puchar burmistrza Miasteczka Śląskiego. Wzięło w nim udział 7 drużyn.  Po zaciętych rozgrywkach I miejsce zajęła Pogoń Ziemięcice, II miejsce gospodarze z "Auxilium", III – ekipa Bobrowniki Górnicy. 

[ZT]30339[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

PandemicznyPandemiczny

8 2

Kolejne rekordy zachorowań notujemy na terenie RP, Śląsk liderem zachorowalności... a ten pajac organizuje wielkie otwarcie nikomu niepotrzebnego placu zabaw do gry w kulki... Nikt nie ma maseczki, na zdjęciu widać, że zalecany dystans też nie jest zachowany. A potem jeden z drugim płaczą, że im rząd zasponsorował lockdown. Skąd oni się biorą na takich stanowiskach 😥 18:39, 25.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KarlikKarlik

3 0

Rząd PiS to pasmo samych sukcesów oni tego potrzebują jak koń owsa do propagandy . 15:21, 26.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ChwiiiiilllllaaaaaaChwiiiiilllllaaaaaa

0 0

Dlaczego liczba komentarzy wyświetlana jest jako "3" (przed dodaniem tego komentarza) a wyświetlane są tylko dwa? (Pandemik i Karlik)? Czyżby Gwarek "ukrywał" niewygodne informacje, które nie łamią regulaminu i których "zbanować" się nie da? Buehehehe - małe gwarkowe piekiełko się rozpędza.... 22:21, 12.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMASkating - porównaj na Ceneo
0%