Zamknij

Sukces hokeistów LUKS Jedynka z Miasteczka Śląskiego. IV miejsce podczas mistrzostw Polski juniorów młodszych

14:34, 05.07.2021 aj Aktualizacja: 14:54, 05.07.2021
Skomentuj Drużyna z Miasteczka Śląskiego zajęła IV miejsce. Fot. Archiwum klubu Drużyna z Miasteczka Śląskiego zajęła IV miejsce. Fot. Archiwum klubu

Pod koniec czerwca w Gnieźnie został rozegrany finał Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych U-16 w hokeju na trawie. W turnieju uczestniczyła drużyna LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie, która zajęła IV miejsce.

Drużyna hokeistów z Miasteczka Śląskiego po raz drugi wzięła udział w imprezie tak wysokiej rangi. Do pełni sukcesu zabrakło trochę szczęścia – szanse na medal odebrał im remis z Pomorzaninem Toruń (2:2) oraz przegrane ze Startem Gniezno (1:2) i Wartą Poznań (0:1). Mistrzem Polski została drużyna KS Pomorzanin Toruń.

W drużynie grali: Adam Budny, Michał Buzek, Wiktor Głogusz, Jan Gogolin, Jakub Kamiński, Jan Kochel, Kamil Malok, Tobiasz Szczyrba, Szymon Suliga, Filip Wilczęga, Adam Ziaja.