Filip Szeląg znowu na podium. Ostatnie osiągnięcia sportowe łucznika z Tworoga i reprezentanta klubu z Toszka

12:00, 06.07.2021 aj
Skomentuj W Żywcu drużyna z Toszka rywalizowała w 30-stopniowym upale. Filip Szeląg na zdjęciu drugi z lewej, Marcin Szeląg - pierwszy z prawej. Fot. Archiwum klubu W Żywcu drużyna z Toszka rywalizowała w 30-stopniowym upale. Filip Szeląg na zdjęciu drugi z lewej, Marcin Szeląg - pierwszy z prawej. Fot. Archiwum klubu

Pod koniec czerwca w Warszawie odbył się 38. Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy. W zawodach łuczniczych po raz kolejny bardzo dobrze poradził sobie Filip Szeląg z Tworoga.

Reprezentant Klubu Łuczniczego A3D Toszek po kwalifikacjach w konkurencji mężczyźni bloczki był trzeci. W czasie strzelań pojedynkowych, w finale uległ Marcinowi Affekowi zajmując II miejsce. Marcin Szeląg, jego ojciec, został sklasyfikowany został na 17. pozycji.

Tydzień wcześniej, w Żywcu, podczas  XVI Międzynarodowego Pucharu Beskidów Filip Szeląg zajął III miejsce, a Marcin Szeląg był jedenasty.