Zamknij

Brązowy medal dla Magdaleny Przybyły, kajakarki UKS Olimpijczyk Nowe Chechło. Startowała w mistrzostwach Polski

13:02, 14.09.2021 aj
Skomentuj Magdalena Przybyła ( z prawej), kajakarka UKS Olimpijczyk Nowe Chechło wywalczyła brąz. Fot. Archiwum klubu Magdalena Przybyła ( z prawej), kajakarka UKS Olimpijczyk Nowe Chechło wywalczyła brąz. Fot. Archiwum klubu

Magdalena Przybyła, kajakarka UKS Olimpijczyk Nowe Chechło wywalczyła brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w Maratonie Kajakowym.

Zawody odbyły się 11 i 12 września w Sztumie.

Magdalena Przybyła rywalizowała w konkurencji K1 na dystansie 9,6 km.

Startowała w kategorii młodziczek rocznika 2008.

IV miejsca wywalczyły: Natalia Szołtysik (K1 młodziczek 2007), Julia Figlus (C1 juniorek), Kinga Kwaśny i Zuzanna Białas (K2 juniorek młodszych), Natalia Gruca i Zuzanna Cyrek (K2 młodziczek).

Na V miejscu rywalizację zakończyły: Kinga Widłok (K1 młodziczek 2008), Sylwia Szolc i Milena Zorzycka (K2 młodziczek).

W rywalizacji dzieci K1 Maria Błasiok była szósta, Patryk Poskróbek siódmy.

Dobra passa klubu trwa. Ostatnio kajakarze UKS Olimpijczyk Nowe Chechło na zawodach Czechowice Cup zdobyli 23 medale - po 7 złotych i brązowych oraz 9 srebrnych.

Kolejny udany występ Olimpijczyka był podczas Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, zwieńczony kilkoma medalami.