Zamknij

Bytom. Radzionków. Startuje Śląska Liga Biegowa. Organizatorzy połączyli siły

15:59, 22.10.2021 | eka
Skomentuj Zdjęcie poglądowe. Fot. Pixabay
REKLAMA

Cztery imprezy biegowe zaplanowano w ramach startującej już 23 października I Śląskiej Ligi Biegowej, którą wspólnie organizują Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie, Stowarzyszenie Bytomska Lekkoatletyka, Miechowicką Grupę Biegową oraz Stowarzyszenie Biegowe „Cidry Lotajom”. Początek jutrzejszej imprezy o godz. 10.

Dwie pierwsze edycje biegów zaplanowano na trasach znajdujących się na i wokół Śląskiego Ogrodu Botanicznego przy ul. Księżogórskiej w Radzionkowie 23 października i 21 listopada. Z kolei wiosną dwie edycje biegów zaplanowano w Parku im. Franciszka Kachla.

Zapisy do biegów w dniach 23 października i 21 listopada będą prowadzone w budynku ogrodu botanicznego. Udział w biegu mogą wziąć biegacze z roczników 2007-2015 oraz młodsi, którzy będą rywalizować w zależności od kategorii wiekowej na dystansach od 200 do 1000 metrów.

Uwaga! Uczestnicy biegów zostaną sklasyfikowani, jeżeli wezmą udział przynajmniej w dwóch biegach. Z kolei w przypadku udziału we wszystkich 4 biegach, do klasyfikacji generalnej będą brane pod uwagę punkty w trzech biegach, w których zawodnik uzyskał najlepsze wyniki.

[ZT]33178[/ZT]

 

(eka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%