Tarnowskie Góry. 4 medale dla zawodników Klubu Wspinaczki Sportowej Klif

17:00, 29.04.2022 aj
Skomentuj Bardzo dobrze wypadli reprezentanci Klubu Wspinaczki Sportowej KLIF z Tarnowskich Gór. Fot. Archiwum klubu Bardzo dobrze wypadli reprezentanci Klubu Wspinaczki Sportowej KLIF z Tarnowskich Gór. Fot. Archiwum klubu

Bardzo dobrze wypadli reprezentanci Klubu Wspinaczki Sportowej Klif z Tarnowskich Gór podczas kolejnej edycji Pucharu Polski. Wywalczyli 4 medale.

Zawody odbyły się pod koniec kwietnia w Bytomiu. Rywalizowano w konkurencji wspinanie na czas.

W zmaganiach wzięło udział  90 wspinaczy, w kategoriach młodzicy, juniorzy młodsi, juniorzy, młodzieżowcy oraz seniorzy, w tym 15 osobowa reprezentacja KWS Klif Tarnowskie Góry.

Po zaciętym boju podopieczni trenerów Klaudii Kandzi i Andrzeja Kajdana wywalczyli 4 medale.

W kategorii juniorek młodszych wygrała Karolina Ptak, za nią uplasowała się Amelia Mazur. Wśród juniorek III miejsce zajęła Arlena Sznajder, a Tymon Ostafiński był drugi wśród juniorów młodszych.