Zamknij

Domowy klub muzyczny TCK: artyści poszukujący

12:59, 08.05.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum TCK
REKLAMA

Dziś o godz. 19 kolejna odsłona Domowego Klubu Muzycznego. W transmitowanej na facebookowym profilu audycji Tarnogórskiego Centrum Kultury Rafał Tomulka oraz Bolesław Kowalski wraz ze słuchaczami przywołają artystów poszukujących.

Będzie więc mowa o kolejnych scenicznych wcieleniach Davida Bowiego, muzycznej wolcie Moniki Brodki przy okazji płyty "Granda" czy zespole Ulver słynącym z balansowania po różnych stylistykach na swoich płytach. 

"Oczywiście nie wszystkie efekty poszukiwań wychodzą artystom na dobre i nie zawsze spotykają się ze zrozumieniem słuchaczy. My jednak skupimy się na (naszym zdaniem) co najmniej udanych, bądź po prostu interesujących muzycznych przemianach" – zapowiadają prowadzący. 

Audycja będzie transmitowana na żywo na facebookowym profilu TCK. Początek o godz. 19. Prowadzący dodatkowo zapraszamy do odsłuchu dedykowanej wydarzeniu playlisty na Spotify zawierającej utwory wykonawców wspomnianych w piątym odcinku Domowego Klubu Muzycznego. Dostępna jest tutaj

Kolejna odsłona Domowego Klubu Muzycznego planowana jest na piątek, 22 maja. Będzie poświęcona sławnym muzycznym kooperacjom. 

(aj )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz