Zamknij

Salonowa Pracownia Sztuki w TCK - warsztaty Wiosenne kwiaty

09:03, 13.05.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum TCK
REKLAMA

W czwartek, 21 maja o godz. 17 Tarnogórskie Centrum Kultury proponuje kolejną odsłonę zajęć w ramach Salonowej Pracowni Sztuki. 

„Salonowa pracownia sztuki” to warsztaty dla osób zainteresowanych rękodziełem. Propozycje w dużej mierze opierają się na kreatywnym upcyclingu. Chodzi o nadawanie nowego życia starym i niepotrzebnym przedmiotom. Sprzyja to zmniejszaniu ilość odpadów, które wyrzucamy: ścinków tkanin, papieru, różnych opakowań.  Dla uczestników „Salonowej pracowni sztuki” wszystko jest inspiracją i każda rzecz ma swój twórczy potencjał.

Najbliższe warsztaty będą poświęcone kwiatom. Tym razem z drutu i lakieru do paznokci powstaną piękne kolorowe kompozycje kwiatowe do wykorzystania jako dekoracja czy biżuteria. To ciekawy pomysł na prezent, szczególnie na zbliżający się Dzień Matki. Szczegółowa instrukcja będzie dostępna na stronie internetowej TCK. 

(aj )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz