Zamknij
REKLAMA

Kino, poduszki bez szycia, klub muzyczny - wszystko on-line

05:50, 04.06.2020 | esp
Skomentuj
REKLAMA

BCKino w Bytomskim Centrum Kultury rusza z czerwcowym kinem on-line. Ciekawe zajęcia w sieci proponuje też Tarnogórskie Centrum Kultury.

BCKino zaprasza w każdy czwartek czerwca, o godz. 19. Już 4 czerwca będzie można zobaczyć film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, później 11 czerwca - „Ramen. Smak wspomnień”, 18 czerwca - „Pamiątki Claire Darling”, 25 czerwca - „Tranzyt”. Bilety można kupować na https://bilety.becek.pl/, do środy, do godz. 23.59, kosztują 12 zł. Po kupieniu biletu na podany adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu, a w dniu seansu link do filmu z hasłem, które zostaną aktywowane 5 minut przed projekcją.

W TCK w każdy wtorek o godz. 19 odbywają się potyczki w grach League of Legends, Heartstone oraz Starcraft II, oczywiście on-line. Kolejne sieciowe zajęcia to warsztaty „Dekoracyjne poduszki bez szycia” - 4 czerwca o godz. 17. Będzie się można dowiedzieć, jak sposób wykorzystać szale, chusty lub inne niepotrzebne tkaniny do wykonania nowych narzut na poduszki, bez użycia przyrządów do szycia. Z kolei 5 czerwca o godz. 19 zaplanowano kolejną odsłonę sieciowego Domowego Klubu Muzycznego, tym razem poświęconego kompozytorom i tekściarzom, m.in. Sewerynowi Krajewskiemu i Jackowi Cyganowi.

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz