Zamknij
REKLAMA

Spektakl Mleczarnia w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim

15:00, 22.06.2020 | aj
Skomentuj Spektakl będzie można zobaczyć 27 czerwca. Fot. Archiwum organizatora
REKLAMA

O czym może rozmawiać dwóch przyjaciół w... izbie wytrzeźwień? Dowiedzą się widzowie sztuki  Jacka Rykały „Mleczarnia", którą będzie można zobaczyć w sobotę, 27 czerwca w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim. Wcześniej odbędzie się spotkanie z autorem, którego obrazy można aktualnie oglądać w CKŚ.

Bohaterowie sztuki, dawni przyjaciele Andrzejek i Mareczek, snują wspomnienia na temat wspólnie przeżytej młodości oraz miłości do tej samej kobiety. W nocnej rozmowie, prowadzonej po 30 latach, ożywają nieistniejące już miejsca, wracają anegdoty i historie. Wystąpią: Andrzej Dopierała, Wiesław Sławik, Nicoletta Dragon z Teatru Bez Sceny. "Mleczarnię" będzie można obejrzeć w CEKUŚ w sobotę o godz. 19. Bilety w cenie 25 zł jest do nabycia na stronie www.kupbilecik.pl.

Wcześniej, o godz. 18 odbędzie się spotkanie z Jackiem Rykałą, którego wystawę malarstwa „Czarne słońce" można oglądać do 19 lipca. Prof. Jacek Rykała jest artystą malarzem, wykładowcą Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, poetą, dramaturgiem i reżyserem.

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz