Zamknij

Mania podróżowania: Mariola Dyńdo opowie o Kambodży

15:26, 17.10.2020 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum prywatne
REKLAMA

W czwartek, 22 października w Gospodzie Kurna Chata w Tarnowskich Górach odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu Mania Podróżowania. Tym razem prelegentką będzie Mariola Dyńdo, która opowie o Kambodży. Początek o godz. 19, wstęp jest wolny. 

"Mimo niepełnosprawności ruchowej nasza prelegentka Mariola Dyńdo ma duże doświadczenie życiowe oraz bardzo ciekawe wykształcenie. Z zawodu jest między innymi psychologiem biznesu, mediatorem sądowym, fotografem, studiowała też ekonomię, nieustanie rozwija się i szkoli. Pani Mariola jest podróżniczką i działaczką społeczną, dokumentalistką, a także wolontariuszką wspierającą dzieci z sierocińców w Kambodży. Jest również współzałożycielką Stowarzyszenia Równych Szans Rainbow" – pisze o prelegentce organizatorka cyklu Ewa Kostrzewa. 

Podczas spotkania Mariola Dyńdo opowie o swoich podróżach i działalności charytatywnej w Kambodży. Zaprezentuje zdjęcia z pięknymi widokami i zabytkami, ale też takie, które ukazują smutną stronę tego kraju i prawdziwe życie. Spotkanie to będzie także okazją do poznania smaków Kambodży, na zgromadzanych gości będzie czekała herbata z tego wyjątkowego kraju.

[ZT]28266[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz