Zamknij

Łukasz Kowalski i wygrana w prestiżowym konkursie fotograficznym

07:05, 11.01.2021 | aj
Skomentuj fot. zarzut ekranu
REKLAMA

Czarno-biała fotografia Łukasza Kowalskiego wygrała w międzynarodowym konkursie Monochrome Awards 2020. Zdjęcie zdobyło I miejsce w kategorii natura.

To już 7. edycja konkursu fotograficznego Monochrome Awards. Jest dedykowany fotografii czarno-białej – tematem są portrety, krajobrazy, architektura, przyroda. W sumie jest 13 kategorii, podzielonych na prace profesjonalistów i amatorów. 

W tym roku Łukasz Kowalski był bezkonkurencyjny w kategorii natura (profesjonaliści) i zgarnął I nagrodę. To jednak niepierwszy jego sukces w tym konkursie. W poprzedniej edycji jego zdjęcie przedstawia kobietę w meczecie Vakil, w Iranie, zdobyło II miejsce w kategorii street amatorów. Na Monochrome Photography Awards jego prace doceniano w 2016 i 2018 roku.

Tarnogórzanin wielokrotnie był nagradzany za swoje fotografie. Był nominowany do Grand Press Foto w 2017 roku,  a cykl zdjęć "Z życia bacówki" został doceniony przez jury konkursu Śląskiej Fotografii Prasowej 2016, które przyznało mu III nagrodę. Dwa lata temu fotografię Łukasza Kowalskiego wybrano zdjęciem roku w prestiżowym konkursie fotografii jeździeckiej.

[ZT]29306[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMASporty zimowe - porównaj ceny
REKLAMA

komentarz (1)

Jadwiga.musialikJadwiga.musialik

2 0

Brawo Mistrzu 🥰 10:42, 11.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz