Zamknij
REKLAMA

Tarnowskie Góry. Orkiestra kamiliańska zaprasza na koncerty świąteczno-noworoczne do kościołów na Osadzie Jana i w Bobrownikach

09:00, 12.01.2022 | J.M.
Skomentuj Tarnowskie Góry. Orkiestra kamiliańska zaprasza na koncerty. Fot. YouTube
REKLAMA

W zeszłym roku odbyły się tylko online, w tym będzie okazja wysłuchać ich w kościele. W dwa najbliższe weekendy odbędą się XIII Koncerty Świąteczno-Noworoczne.

Parafialna Kamiliańska Orkiestra Dęta z Tarnowskich Gór zaprasza do kościołów pw. Matki Bożej Uzdrowienie Chorych na Osadzie Jana i pw. Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich.

Koncerty to kontynuacja wieloletniej, pięknej tradycji świętowania bożonarodzeniowego i noworocznego czasu razem z muzyką.

– Podsumujemy muzycznie miniony rok. Będą fragmenty koncertu "Pozdrowienia z Rosji", zapowiemy tegoroczny leitmotiv, czyli... muzykę latynoską, zagramy nową polkę i walc Johanna Straussa, przypomnimy stare przeboje, np. "Oregon" J. de Haana oraz zaprezentujemy nowości, m.in. "Pie Jesu" A. Webbera. Serdecznie zapraszam – mówi dyrygent Aleksander König.

Koncerty odbędą się: w sobotę, 15 stycznia o godz. 19 w kościele Matki Bożej Uzdrowienie Chorych na Osadzie Jana oraz w niedzielę, 23 stycznia o godz. 17 w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śl.

[WIDEO]193[/WIDEO]

 

(J.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

ToTo

3 0

Ładnie posłuchac 15:13, 12.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Katolik Katolik

0 0

Tam za zdjęciu za orkiestrą jest tabernakulum? Dobrze widzę? Msza święta tradyyjna po łacinie odbyć się w takim miejscu już nie może, prawda? 16:36, 19.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%