Zamknij
REKLAMA

Hałda o poranku, śniadanie w rosarium, Kamiliańska rozrywkowo. Co w weekend?

11:00, 01.07.2022 | esp
Skomentuj W sobotę warto się wybrać na śniadanie w rosarium. Fot. FB Śniadanie na trawie
REKLAMA

Ten weekend upłynie pod znakiem wielu urodzinowych imprez metropolii w wielu miastach województwa śląskiego. Warto się też wybrać na koncert orkiestry parafialnej w stylu latino.

Tarnowskie Góry, koncert Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej

To właśnie koncert Parafialnej Kamiliańskiej Orkiestry Dętej rozpocznie weekend – w piątek wieczorem zabrzmi repertuar mocno rozrywkowy i sentymentalny, podlanym sosem muzyki latino.

[CGK]940[/CGK]

Metropolia, Kierunek GZM

Sobota to urodziny Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Z okazji urodzin jubilatka zaprasza na festiwal metropolitalnych mikrowypraw.

Święto zacznie się od wschodu słońca nad metropolią i śniadaniowego rozruchu na hałdzie popłuczkowej dawnej kopalni srebra, ołowiu i cynku Fryderyk w Tarnowskich Górach. Różne wydarzenia będą w wielu miejscach w województwie śląskim.

[CGK]943[/CGK]

Chorzów, Tarnowskie Góry. Śniadania w plenerze

W weekend także śniadania na świeżym powietrzu. W sobotę warto się wybrać do Chorzowa – wszystko zacznie się od bezpłatnej jogi. Śniadania na trawie, spotkania w parkowym ogrodzie różanym, podczas których można trochę poćwiczyć i coś zjeść będą w każdą sobotę wakacji.

[CGK]947[/CGK]

Tarnowskie Góry, Parku Miejski

Natomiast w niedzielę śniadanie na polanie, z zabawami i animacjami, będzie w parku Miejskim w Tarnowskich Górach. Więcej:

[CGK]903[/CGK]

Koszęcin, piknik i jarmark lokalnych specjałów

W weekend na piknik artystyczny do Koszęcina zaprasza Zespół Pieśni i Tańca Śląski. Wydarzeniu towarzyszy jarmark marki lokalne, pokazy i warsztaty rękodzielnicze. Gwiazda niedzielnego wieczoru będzie Sidney Polak.

Więcej informacji: Piknik artystyczny Święto Śląska

Tarnowskie Góry, TCK

Nietypowy Spalnia Festiwal będzie w Tarnogórskim Centrum Kultury. Wydarzenie połączy dźwięk, obraz i słowo. Ich wspólnym mianownikiem będzie szeroko pojęta sfera snu. W nietypowy sposób zaprezentowane zostaną rozmaite formy wizualne (m.in.: obrazy, grafikę, obiekty, wizualizacje).

[CGK]938[/CGK]

Więcej informacji o wydarzeniach w regionie TUTAJ

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%