Zamknij

SIATKOPOL

Białobrzegi 3A, 37-114 Białobrzegi
691986839

O nas

SIATKOPOL to znana na rynku firma zajmująca się produkcją siatek ogrodzeniowych. Przygotowuje je z dobrego gatunkowo drutu ocynkowanego, powlekanego PCV bądź malowanego.

Siatki ogrodzeniowe sprzedawane przez SIATKOPOL odznaczają się wyjątkową trwałością, głównie dzięki zastosowaniu do ich produkcji materiałów dobrej jakości. Są także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg czy promienie słoneczne) i uszkodzenia. Można pokrywać je dodatkowymi powłokami PCV - takie rozwiązanie ma zarówno zalety natury praktycznej, jak i estetycznej. Pozwala na dobór koloru pasującego do elewacji budynku i jest najlepszym możliwym stosunkiem jakości do ceny.

SIATKOPOL stale się rozwija, udoskonala modele siatek będące już na stronie internetowej oraz wprowadza całkowicie nowe. Na zamówienie jest również w stanie stworzyć specjalne egzemplarze siatek. Firma SIATKOPOL bardzo dba o wytrzymałość swoich produktów i łatwy montaż, z którym poradzi sobie każdy nabywca siatki, nawet zupełny ogrodzeniowy laik, jeśli chce postawić ją na płaskim terenie.