Zamknij
REKLAMA

Na podchody do Tworoga. Zapisy na rodzinną imprezę trwają. Trasa będzie liczyć 7 km

12:59, 20.05.2022 | aj
Skomentuj Fot. Archiwum GOK-u
REKLAMA

Nieco zapomniana, ale kultowa zabawa z czasów PRL-u wraca w nowej odsłonie w Tworogu. Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na I Podchody Rodzinne w Tworogu.

Impreza odbędzie się w sobotę, 4 czerwca. GOK chce w ten sposób uczcić Dzień Dziecka. Zapisy trwają do piątku, 27 maja. Start i meta będą znajdować się przy GOK-u na ul. Zamkowej.

Podchody rozpoczną się o godz. 9.  Głównym zadaniem uczestników będzie znalezienie wszystkich punktów kontrolnych rozmieszczonych w gminie i zdobycie jak największej liczby punktów. Cała trasa będzie liczyć 7 kilometrów.

Dla najlepszych poszukiwaczy przewidziano nagrody. Na wszystkich uczestników na mecie będą czekać medale i poczęstunek.

Drużyny mogą liczyć maksymalnie 5 osób. Zadania będą wymagały znajomości historii Tworoga, wiedzy na temat ekologii, logicznego myślenia i spostrzegawczości przy odnajdywaniu kolejnych punktów. 

Podchody w Tworogu będą po części biegiem na orientację i grą miejską. Regulamin i karta zgłoszenia znajdują się na stronie GOK-u.

Podchody to kolejna odsłona programu "Ekolandia", który w tym roku realizuje GOK. Celem jest edukacja ekologiczna. Przez cały rok dla mieszkańców organizowane są różne wydarzenia proekologiczne: warsztaty dla dzieci, sprzątanie świata, tworzenie kwietnej łąki (zaplanowane na czerwiec podczas Pikniku na Kocu), wspólne poznawanie zabytków przyrody (Podchody Rodzinne).

Do udziału zaproszono lokalnych działaczy, artystów, pracowników Nadleśnictwa Brynek.

[ZT]36082[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%