Zamknij
REKLAMA

Pierwsza taka impreza dla seniorów. W czwartek w Nakle Śląskim

13:02, 03.08.2022 | aj
W Orzechu jest sporo propozycji dla seniorów. Fot. Archiwum OKKS
REKLAMA

W czwartek, 4 sierpnia w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim odbędzie się I Powiatowe Forum Seniorów. Początek o godz. 16. 

- Postanowiłem zorganizować forum po udziale w Wojewódzkich Targach Senioralnych w Bielsku-Białej w 2022 roku. Do Bielska-Białej pojechało pięćdziesiąt osób z gminy Świerklaniec i okolic. Forum ma pokazać seniorom w jednym miejscu oferty różnych aktywności oraz zachęcić ich do przyłączenia się do stowarzyszeń działających na naszym lokalnym "podwórku" - tłumaczy pomysłodawca Grzegorz Zadęcki z klubu OKKS, które od dłuższego czasu organizuje w Orzechu zajęcia dla seniorów. 

Do organizacji forum włączyły się lokalne stowarzyszenia oraz Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.

W czasie spotkania będzie można bliżej poznać ofertę okolicznych organizacji dla seniorów, dowiedzieć się jak pojechać na Olimpiadę Seniorów na Stadionie Śląskim. Nie zabraknie poczęstunku. 

Grzegorz Zadęcki chciałby, żeby forum było imprezą cykliczną.

- Mam nadzieję, że przyszłym roku dołączą do nas kolejne stowarzyszenia oraz, że będzie to cykliczna impreza mająca na celu aktywizację osób starszych oraz przedstawienie wielu możliwości spędzania wolnego czasu - mówi. 

[ZT]37199[/ZT]

 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%