Zamknij
REKLAMA

Uzbierali 8 tysięcy złotych dla szpitala w Tarnowskich Górach

12:28, 21.05.2020 | aj
Skomentuj
REKLAMA

8770 zł – takim wynikiem zakończyła się zbiórka towarzysząca akcji charytatywnej "Aktywni dla bohaterów". Wzięło w niej udział 478 osób. Wszystko dla wsparcia Wielospecjalistycznego Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach.

Akcja trwała od 15 do 17 maja. Uczestnicy mieli podjąć dowolną aktywność fizyczną i upamiętnić ją na zdjęciu. Warunkiem udziału była darowizna wpłacona na konto WSP. Uczestnicy biegali, jeździli na rowerze, maszerowali z kijami. Ale wśród podjętych aktywności była też m.in. jazda konna, skoki na trampolinie, domowa bieżnia, jazda na rolkach czy wypad w góry. Większość z nich swoje dokonania upamiętniła na zdjęciach, które wysłała do organizatorów. 

– Wierzyłam, że akcja spotka się z dużym odzewem. Mój mąż był bardziej sceptyczny, mówił o 150 osobach. Bardzo nas cieszy, że zaangażowało się tyle osób, mnóstwo rodzin i dzieci. Ze zdjęć planujemy utworzenie kolażu – mówiła współorganizatorka Beata Kozdra.

Akcję zorganizowano zamiast kolejnej edycji Biegu Tarnogórskiego. W połowie maja miał odbyć się w parku Miejskim, ale z powodu koronawirusa został przeniesiony na 12 września. Organizatorzy postanowili zorganizować imprezę w innej formie i pomóc szpitalowi w Tarnowskich Górach. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy. 

(aj )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMASporty zimowe - porównaj ceny
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMANarty i inne na Ceneo