Zamknij
REKLAMA

Przez kilka tygodni nie mógł się doprosić naprawy lustra drogowego

06:13, 29.05.2020 | red.
Skomentuj Lustro przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Wojciecha od kilku tygodni jest przestawione. Fot. Marek Miłuch
REKLAMA

Przez kilka tygodni próbował doprosić się przestawienia lustra na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Wojciecha w Nakle Śląskim. Bez skutku. Urzędnicy twierdzą, że... nie było takiego zgłoszenia.

- 14 kwietnia zgłosiłem sprawę do urzędu gminy i usłyszałem, że lustro będzie naprawione. Czekałem miesiąc i nic nie zrobiono. 13 maja zadzwoniłem do urzędu drugi raz i znowu to co samo. Lustro jak było przestawione, tak jest do tej pory – mówił nam Jacek Mateja 28 maja.

Po naszej interwencji, na miejsce pojechał przedstawiciel urzędu i potwierdził, że faktycznie lustro jest przestawione. - 29 maja zlecimy jego naprawę, w przyszłym tygodniu sprawa powinna być załatwiona – informuje Benedykt Guzy, rzecznik świerklanieckiego urzędu gminy.

Dlaczego wcześniej nie zareagowano na zgłoszenie mieszkańca? Okazuje się, że według urzędników nie było żadnej interwencji dotyczącej lustra przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Wojciecha. Zanotowano natomiast zgłoszenie dotyczące lustra przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Dworcowej, które też było uszkodzone i je naprawiono. Być może więc doszło do nieporozumienia przy przyjmowaniu interwencji.

(red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz