Zamknij
REKLAMAWyposażenie kuchni - porównaj na Ceneo

Wielkie malowanie w Kamieńcu. Nowy wygląd mostu na ul. Gliwickiej

06:34, 30.06.2020 | aj
Skomentuj Wielkie malowanie ruszyło o 7 rano. Fot. Archiwum prywatne
REKLAMA

Mieszkańcy Kamieńca kolejny raz pokazali, jak dbać o miejscowość i jej estetyczny wygląd. W sobotę, 27 czerwca odświeżyli i pomalowali most na ul. Gliwickiej. Wygląda jak nowy. 

– Akcję przeprowadzono w porozumieniu z Zarządem Dróg Powiatowych, który udostępnił farbę. Malowanie zorganizował sołtys i rada sołecka, włączyli się mieszkańcy, w sumie kilkanaście osób. Zaczęli już o godz. 7 rano, mimo, że noc nie była spokojna, bo Kamieniec ze względu na ulewne deszcze dotknęły zalania – mówi radna powiatowa Krystyna Trzęsiok, która nadesłała do redakcji zdjęcia z malowania. 

To nie pierwsza taka akcja w Kamieńcu. Jeszcze przed epidemią spora grupa mieszkańców włączyła się w sprzątanie miejscowości. Ostatnio powstała malownicza ścieżka spacerowa. Miejscowość pięknieje. – To zasługa sołtysa i rady sołeckiej, widać, że dobrze im się współpracuje, potrafią zaktywizować i zachęcić mieszkańców i widać efekty – dodaje radna. 

Więcej o Kamieńcu można przeczytać tutaj 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMASporty zimowe - porównaj ceny
REKLAMA

komentarz (2)

BrawoBrawo

3 2

Zostanie wiecej pieniedzy na ochrone kaczora 15:50, 30.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LOLOLOLO

3 0

"Brawo" najlepiej nic nie robic tylko głupkowato komentowac-choc to tez jest praca *%#)!& bo *%#)!& ale jest. 20:35, 30.06.2020


REKLAMANarty i inne na Ceneo