Zamknij

Tarnowskie Góry. Jutro nie będzie wody w centrum miasta

13:59, 01.07.2020 | aj
Skomentuj fot. pixabay.com
REKLAMA

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach informuje, że jutro, 2 lipca między godz. 9 a 14 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców niektórych ulic w centrum miasta. Jest to związane z pracami przy przełączeniu wodociągu przy skrzyżowaniu ulic Lelewela oraz Powstańców Śląskich.

Problemów z wodą między godz. 9 a 14 mogą spodziewać się mieszkańcy ul. Sobieskiego (od ul. Opolskiej do ul.Strzeleckiej), ul. Lelewela, ul. Wajdy, ul. Wawreczki. 

 – Jest to kolejny etap prac realizowanych w ramach modernizacji sieci wodociągowej w ul. Powstańców Śląskich. Za wszelkie uciążliwości przepraszamy – mówi Anna Tronina manager ds. komunikacji w PWiK. 

Do nowego wodociągu mają zostać przełączone rurociągi z przyległych ulic, jak również sieci wodociągowe przebudowywane w obrębie nowych rond, które powstaną w rejonie skrzyżowań ul. Powstańców Śląskich z ul. Sienkiewicza i ul. Opolską.

PWiK zachęca do skorzystania z systemu SMS-info. To dodatkowy kanał informacji, który bardzo dobrze się sprawdza w sytuacjach trudnych, kiedy trzeba błyskawicznie przekazać informację o awariach czy przerwach w dostawie wody dużej grupie mieszkańców. 

(aj)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

FerdekFerdek

2 1

pamietam jak u mnie kiedys wody nie było, a podłączyli piwo z browara obok hy hy hy 14:26, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz