Zamknij

Od poniedziałku będzie nowa organizacja ruchu na rondzie

07:58, 30.07.2020 | esp
Skomentuj Fot Archiwum UM
REKLAMA

3 sierpnia mają się zacząć prace związane z remontem opaski z kostki granitowej na rondzie im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Rojcy. Wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu.

Radzionkowski magistrat informuje, że prace prowadzone będą z podziałem na stronę zachodnią i wschodnią, zamknięte zostaną wjazdy od strony ul. Sikorskiego i Artura. Będzie obowiązywał ruch wahadłowy z sygnalizacją świetlną - na wjazdach z ul. Kużaja i Zofii Nałkowskiej.

Zmienia się też trasa przejazdu linii autobusowej nr 17. Autobusy pojadą ulicami ks. Pawlaka, Skotnicką, Sikorskiego. Przystanek „Rojca Nieznanego Żołnierza” przenoszony jest na ul. ks. Pawlaka. Godziny kursów nie ulegną zmianie. Trasa linii nr 94 w kursach do Rojcy z nawrotem na rondzie zostanie skrócona do przystanku „Radzionków Targowisko”. Warto sprawdzić nowy rozkład jazdy.

Warto pamiętać, że 15 sierpnia będzie odpust parafialny, co wiąże się z zamknięciem ul. ks. Pawlaka, którą w czasie remontu poprowadzono objazd. W tym dniu będzie obowiązywała stara organizacja ruchu, przy czym zamknięty pozostanie wlot ul. Artura.

(esp)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz